سوالات متداول

1. سئو چیه؟

سئو به معنیه بهینه سازی سایت شما برای موتور های جستوجو هست که باعث میشه سایت شما با توجه موضوعی که داره توی کلمه هایی که نیاز دارین، تو رتبه های بالا گوگل قرار بگیره.

2. تحقیق کلمات کلیدی چیه؟

برای بدست آوردن کلمات کلیدی مناسب و سودآور متناسب موضوع فعالیت سایت و رقابت با سایت های دیگه برای قرار گیری تو رتبه های اول موتور جستوجو، تحقیق برای کلمات کلیدی ضروریه.

3. تخفیف دارین؟

ارزش کار سئویی که توسط متخصصان ما انجام میگیره، قطعا خیلی بیشتر از مبلغ دریافتی هست، اما قطعا تخفیف هایی هم در بخش پروژه ها و هم در بخش آموزش خواهیم داشت.

5. مزایای سئو چه چیزای هست؟

سئو باعث میشه که سایت شما، تو رتبه های بالای موتور های جستوجو قرار بگیره، این یعنی 70% مشتریان و کاربران آنلاین به سمت سایت شما کشیده میشن و این یعنی حجم زیادی از سود!

6. چه زمانی باید سئو رو شروع کرد؟

برای نتیجه دادن هرچه بهتر سئو روی سایتتون، بهتره که از همون شروع فعالیت سایت سئو رو انجام بدین ولی اگر این کارو نکردید هرچه سریعتر سئو روی سایتتون رو انجام بدین و رقابت با سایت های مشابه خودتون برای کسب رتبه های اول در موتور های جستوجو رو شروع کنید.

7. تضمینی برای سئو یک سایت هست؟

در سئو هیچ چیزی به اسم قطعی وجود نداره، ولی مطمئن باشید که با یک سئو خوب روی سایتتون رتبه و جایگاهتون توی نتایج رتبه بندی به میزان قابل توجهی افزایش پیدا میکنه و سود خیلی زیادی براتون به همراه داره.

آنالیز سئو رایگان

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

اطلاعات دیگه ای لازم دارین؟

پروژه های ما

متخصصان ما با استراتژی و عملکرد قوی، پروژه های زیادی رو در دست دارند که میتونید اطلاعات اون ها رو در لینک زیر ببینید
بیشتر بخوانید

اخبار و مقالات

شما تو جت سرپ میتونید آخرین مقالات مربوط به سئو و دیجیتال مارکتینگ و همچین آموزش سئو رو در بخش بلاگ سایت مشاهده کنید
بیشتر بخوانید

همین الان شروع کنید!

اگه هنوز سئو سایتتون رو شروع نکردین یک دقیقه هم تلف نکنید و برای مشاوره رایگان و سئو سایتتون با ما تماس بگیرید
بیشتر بخوانید